1000 G.lıght (Beyaz)Renk Açıcı
 • Fiyatı Sorunuz
  Minimum Sipariş
  Sorunuz

  1994'den beri İstanbul'da saç boyası üretimi yapmaktayız.

  Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
  Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

  Akos Kozmetik Paz.ltd.şti

  Akos Kozmetik Paz.ltd.şti

  Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

  MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

  ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

  Bu ürünü veya benzerini satan 144 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI GÖR

  Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

  Sayın Kullanıcı,
  * Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

  Ürün Detayı

  Yıpranmadan Açılan Saçlar. Saçınızı yıpratmadan yavaş ve istenilen tona kadar açma yapar. Özel Formülü ile yıpratmadan ve kurutmadan açma sağlar. Kullanım esnasında akma,taşma, köpürme ve topaklaşma yapmaz. 1+1,5 şeklinde kullanılır. Light - Beyaz 1000 gr. Plus - Mavi 1000 gr. ambalajlarda.

  Hakkımızda

  Ticari bir marka olan “AKOS” adını, Arslan Kozmetik Sanayi kelimelerinin başlarında bulunan harflerden almaktadır. Marka’nın tescili 1988 yılında yapılmıştır.1994 yılında Türkiye’de ilk yerli ürün AKOS markası ile saç renk açıcısı üretilmiş ve onu takip eden zaman içerisinde aynı marka ile ürün yelpazesi genişletilmiştir.“ Kaliteden ödün verilemez ” ilkesinden hareket eden firmamız üretmiş olduğu jöleler, permanantlar, şampuanlar, saç kremleri, saç spreyleri, krem peroksitler, asetonlar ve diğer Kozmetik ürünleri, emsalleri arasında üstün kalite farklılığı gösterdiğinden müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olmuştur. 1998 yılında yine bir yeniliğe imza atan firmamız, ilk yerli krem saç boyası üretimi gerçekleştirmiş ve 2008 tarihinde Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği tarafından düzenlenen değerlendirmede saç boyası kategorisinde yılın en kaliteli Saç Boyası seçilerek Kozmetoloji Başarı Ödülü'nü kazanmıştır. Günümüzde de geliştirerek en üst kalite seviyesine ulaşmıştır. Bu düşünce ve ilkeler doğrultusunda hizmetlerimiz devam etmektedir.“ AKOS ÜLKEMİZİN YERLİ MARKASI VE YERLİ ÜRETİMİDİR. ”

  Görseller

  Videolar

  Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

  Yorumlar

  Henüz kimse yorum bırakmamış
  Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

  Yorum Bırakın

  *Tüm Alanlar Zorunludur.

  Benzer Ürünler