Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
1000 G.lıght (Beyaz)Renk Açıcı
  • Paylaş:

1000 G.lıght (Beyaz)Renk Açıcı

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

Ürün Açıklaması

Yıpranmadan Açılan Saçlar. Saçınızı yıpratmadan yavaş ve istenilen tona kadar açma yapar. Özel Formülü ile yıpratmadan ve kurutmadan açma sağlar. Kullanım esnasında akma,taşma, köpürme ve topaklaşma yapmaz. 1+1,5 şeklinde kullanılır. Light - Beyaz 1000 gr. Plus - Mavi 1000 gr. ambalajlarda.

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Akos Kozmetik Paz.ltd.şti

Akos Kozmetik Paz.ltd.şti

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı Akos Kozmetik Paz.ltd.şti

Firma Yetkilisi Önder Arslan

Firma İl İstanbul

Firma İlçe Bahçelievler

Firma Maili onder@akos.com.tr

Firma Websitesi www.akos.com.tr

Firma Adresi Çobançeşme Mah.mithatpaşa Cad.yaprak 1 Sok.no:12 Bahçelievler/istanbul

1994'den beri İstanbul'da saç boyası üretimi yapmaktayız.
Ticari bir marka olan “AKOS” adını, Arslan Kozmetik Sanayi kelimelerinin başlarında bulunan harflerden almaktadır. Marka’nın tescili 1988 yılında yapılmıştır.1994 yılında Türkiye’de ilk yerli ürün AKOS markası ile saç renk açıcısı üretilmiş ve onu takip eden zaman içerisinde aynı marka ile ürün yelpazesi genişletilmiştir.“ Kaliteden ödün verilemez ” ilkesinden hareket eden firmamız üretmiş olduğu jöleler, permanantlar, şampuanlar, saç kremleri, saç spreyleri, krem peroksitler, asetonlar ve diğer Kozmetik ürünleri, emsalleri arasında üstün kalite farklılığı gösterdiğinden müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olmuştur. 1998 yılında yine bir yeniliğe imza atan firmamız, ilk yerli krem saç boyası üretimi gerçekleştirmiş ve 2008 tarihinde Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği tarafından düzenlenen değerlendirmede saç boyası kategorisinde yılın en kaliteli Saç Boyası seçilerek Kozmetoloji Başarı Ödülü'nü kazanmıştır. Günümüzde de geliştirerek en üst kalite seviyesine ulaşmıştır. Bu düşünce ve ilkeler doğrultusunda hizmetlerimiz devam etmektedir.“ AKOS ÜLKEMİZİN YERLİ MARKASI VE YERLİ ÜRETİMİDİR. ”

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

Tdm- Trend Defne Moda

Serdar Yılmaz

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

Estetik Aydınlatma

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

Mustafa Ersoy

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Mustafa Yalçın

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Özaslan Hac Ve Umre Malzemeleri

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Gaziantep Can Reklam

Taner Sayın

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

Ender Plastik San Ve Tic. Ltd. Şti

Barış Altıntuğ