Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
10646-3 LACİVERT SAÇ BANDİ
  • Paylaş:

10646-3 LACİVERT SAÇ BANDİ

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

Ürün Açıklaması

Ürün Kodu:SAL-3920        DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ..

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Nesvay Tekstil Aksesuar Sanayi ve Tic. A.Ş.

Nesvay Tekstil Aksesuar Sanayi ve Tic. A.Ş.

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı Nesvay Tekstil Aksesuar Sanayi ve Tic. A.Ş.

Firma Yetkilisi Kerem Erkmen

Firma İl İstanbul

Firma İlçe Belirtilmemiş

Firma Maili info@nesvay.com

Firma Websitesi www.nesvay.com

Firma Adresi M. Nezihi Özmen Mah. Mehmet Akif Cad. Ceviz Sok. No:8 Merter İstanbul

Dünya moda sektörünün gelişimini yakından takip eden ve bünyesindeki tüm ürün grubunu, yenilikçi ve kendine özgü tasarımları destekleyerek sizlere sunan Nesway, 2007 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ana amaç edinmiş ve adımlarını hep bu yönde atmıştır. Müşterileri ile bir bütün halinde hareket ederek, maksimum kalitede ürün seçimi ve kıyaslama olanağını sağlayan Nesway, ürünleri gerek modanın trendleri, gerekse de müşteri beklenti ve memnuniyetleri çerçevesinde ürettirmekte olup, kuruluşundan itibaren geçen sürede sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.Gerek stoklarında bulunan yerli ve ithal ürünler, gerekse de "Müşteriye Özel Tasarım" modelleri ile gelen ve gelecek taleplere hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiştir.Bugün olduğu gibi gelecekte de seçkin kadrosu, kaliteli ve geniş ürün gamı ve satış sonrası desteği ile Nesway, "en iyi" olanı, doğru zamanda müşterilerine sunmaya devam edecektir.Nesway Aksesuar olarak, her şeyden önce;- İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.Başarımızın temel sırrı bu! Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanada kendinizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimizdeki herkes işini severek yapıor ve uzmanlık alanlarında gelişmek için üstün bir çaba harcıyor. İşimizde daha başarılı olmak için sürekli modayı yakından takip ediyor, üretim ve kumaş tekniklerini öğreniyor, üretim ve pazarlamanın her alanında, öğrendiklerimizi uyguluyor ve sizlerle paylaşıyoruz.- Bahane yerine çözüm üretiyoruz.Moda sektörünün en hızlı devinen sektör olduğu ve bu nedenle yaptığımız işin de tahmin edilenden zor bir iş olduğunun bilincindeyiz. Gerek ürün seçimi gerekse de üretim esnasında bir çok zor adımla karşılaşıyoruz. Fakat, bu zorlukların çözümleri için bahaneler aramaktansa, çözüm veya çözümler üretiyoruz.- Programlı çalışıyoruz.Ürün gamı ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin, bir alanda başarılı olmanın altın anahtarının belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması ile gerçekleşeceğini biliyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve yönetim, satış pazarlama ve sevkiyat ekibi’de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ