3 Boyutlu Özel Baskı Duvar Kağıdı

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

DUVAR KAĞIDI VE DEKORASYON ÜRÜNLERİ TOPTAN SATIŞI YAPILMAKTA

Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Dekonil İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti

Dekonil İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti

Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

Dekonil İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti

3 Boyutlu Özel Baskı Duvar Kağıdı

Bu ürünü veya benzerini satan 110 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI BULALIM

Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

Sayın Kullanıcı,
* Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

Ürün Detayı

İstediğiniz görseli seçtikten sonra kağıt cinsini kalitesine göre ister vinil tabanlı kağıda isterseniz tekstil tabanlı kağıda özel baskı duvar kağıdı yaptırabilirsiniz. Kişiye özel baskı duvar kağıdı fiyatı sadece 1 metrekare alan için geçerlidir. Eğer farklı ölçülerde talebiniz var ise duvarınızın en ve boyunu çarpıp kaç metrekare olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Uygulanacak alanın en ve boy bilgilerini sipariş notunda belirtmeniz gerekmektedir.   Kişiye özel duvar kağıtları ile evinize ve iş yerlerinize tarzınızı yansıtın.Özel Baskı Duvar kağıdı kategorisinde ürünlerimizin fiyatlarını görebilirsiniz ve güvenle online satın alabilirsiniz. Kişiye Özel Baskılı Duvar Kağıdı için istediğiniz görseli seçtikten sonra duvar ölçülerinizi en ve boy olarak tarafımıza bildirip duvar kağıdı olarak yaptırabilirsiniz. Gönderdiğiniz resim üzerinde sizin ölçülerinize uygun gerekli düzenleme sağlayıp onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra siparişiniz baskıya alınır. Siparişiniz 2-3 gün içinde adresinize teslim edilir.

Hakkımızda

Biz Kimiz? Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst kalitede ve en iyi hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmayı hedeflemiştir. Kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce ev, ofis, iş yeri, otel, hastane, ve birçok büyük projede yer almıştır.  2015 yılında www.dekonil.com - sanal mağazasını faaliyete geçiren DEKONİL; bugün itibariyle tam 5 bin çeşit ürünü en hızlı, en güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.   

Görseller

Videolar

Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

Yorumlar

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.

Benzer Ürünler