Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141

ALIM TALEBİ / ALFA HAYAT ODA SPREYİ VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ALIMI

Talep Tarihi : 02.03.2019

ODA SPREYİ ALMAK İSTİYORUZ

200 ADET ODA SPREYİ ALMAK İSTİYORUZ ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 02.03.2019

SIVI SABUN ALMAK İSTİYORUZ. 30 kiloluk

500 KİLOGRAM SIVI SABUN ALMAK İSTİYORUZ. 30 KİLOLUK ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 02.03.2019

SAMAN A4 KAĞIDI ALMAK İSTİYORUZ

150 KİLOGRAM SAMAN A4 KAĞIDI ALMAK İSTİYORUZ ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 02.03.2019

İÇTEN ÇEKMELİ TUVALET KAĞIDI

95 ADET İÇTEN ÇEKMELİ TUVALET KAĞIDI ALIMI YAPILACAKTIR.

Alım Talebi Açıklaması

FİYATTA ANLAŞILDIĞI TAKDİRDE ALIM ADETİ DEĞİŞİKLİK GÖSTERECEKTİR.

Alıcı Bilgisi

Adı SoyadıEmrah Oral

E-Postaemrahoral081@gmail.com

Telefon05076415289

ŞehirArtvin

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ