Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141

ALIM TALEBİ / OTOMOTİV YEDEK PARÇA ALIMI

Talep Tarihi : 21.08.2019

DORSE LED YAN LAMBA SARI(FOTOĞRAF EKTEDİR.)

60 ADET DORSE LED YAN LAMBA SARI(FOTOĞRAF EKTEDİR.) ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 21.08.2019

FAR AMPÜLÜ H4 24 V((P 43) OLACAK)

20 ADET FAR AMPÜLÜ H4 24 V((P 43) OLACAK) ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 21.08.2019

LED ÇALIŞMA LAMBASI( 9 LEDLİ OLACAK )

50 ADET LED ÇALIŞMA LAMBASI( 9 LEDLİ OLACAK ) ALIMI YAPILACAKTIR.

Talep Tarihi : 21.08.2019

AMPÜL 93 12V(TURUNCU RENK OLACAK FOTOĞRAF EKTEDİR.)

10 ADET AMPÜL 93 12V(TURUNCU RENK OLACAK FOTOĞRAF EKTEDİR.) ALIMI YAPILACAKTIR.

Alım Talebi Açıklaması

1. Firma sadece istenilen malzemeye teklif verecektir. 2. İstenilen malzemenin veya teklif edilen malzemenin varsa detayı teklif ekinde gönderilecektir. 3. İstenilen veya teklif edilen malzemenin markası ve menşei bildirilmek zorundadır. 4. Tüm tekliflerinizde Teklif No’sunu referans olarak gösteriniz. 5. Teklif mektubunda opsiyon süresi belirtilmediği takdirde verilen teklifler teklif tarihinden itibaren 30 gün geçerli olacaktır.6. Uygun olmayan malzemeler teslim alınmayacak; firma bunlar için herhangi bir hak talep etmeyecektir. 7. Aksi belirtilmedikçe ödeme şekli ve teslim yeri için yukarıdaki şartlar esas alınacaktır.

Alıcı Bilgisi

Adı SoyadıCOŞKUN GÜVEN ÖZATLI

E-Postacoskunguven.ozatli@etikrom.com

Telefon05320669023

ŞehirElâzığ

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ