Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141

Alım Talebi / Toplu Şantiye Malzemeleri Alımı Yapılacaktır

Talep Tarihi : 02.10.2019

Şeffaf Slikon

40 Adet Şeffaf Slikon Alımı Yapılacaktır.

Talep Tarihi : 02.10.2019

Rutil Elektrot

50 Adet Rutil Elektrot Alımı Yapılacaktır.

Talep Tarihi : 02.10.2019

Kağıt Bant

50 Adet Kağıt Bant Alımı Yapılacaktır.

Talep Tarihi : 02.10.2019

2 Mm Profil

600 Adet 2 Mm Profil Alımı Yapılacaktır.

Talep Tarihi : 02.10.2019

Altin Sarisi Boya 16 Kg

4 Adet Altin Sarisi Boya 16 Kg Alımı Yapılacaktır.

Talep Tarihi : 02.10.2019

Boya Kestirme Fırçası

20 Adet Boya Kestirme Fırçası Alımı Yapılacaktır.

Alım Talebi Açıklaması

114'LÜK FLAP = 20 ADET

KAYNAK MAKİNASI = 1 ADET

ALYAN TAKIMI =1 ADET

PARMA RULO = 30 ADET

ÖNEMLİ NOT : Teklif verdiğiniz ve sonrasında Onaydan geçmiş her ürünün TSE ve malzemeye göre Analiz Raporları istenecektir – İlgili malzemeler Faturanız ekinde gelmelidir...

 

N ot : sadece teklif aldıgımızı düşünmeyin lütfen onay süreci süresel olarak ( rus makamlar ve türk makamların onayı ) uzun sürüyor bu sırada yeni talepler geliyor

Olumlu olumsuz her teklifiniz için dönüşler yapılacaktır.

Alıcı Bilgisi

Adı SoyadıCengiz Saka

E-Postacengiz.saka@ic.com.tr

Telefon05300852447

ŞehirMersin

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

Tdm- Trend Defne Moda

Serdar Yılmaz

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

Estetik Aydınlatma

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

Mustafa Ersoy

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Mustafa Yalçın

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Özaslan Hac Ve Umre Malzemeleri

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Gaziantep Can Reklam

Taner Sayın

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

Ender Plastik San Ve Tic. Ltd. Şti

Barış Altıntuğ