Araç Çakmak Girişli Lastik Hava Kompresörü
 • Fiyatı Sorunuz
  Minimum Sipariş
  Sorunuz

  Tüm sektörlerden ihtiyacınız olan ürünü tedarik ediyoruz.

  Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
  Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

  Son Toptancı

  Son Toptancı

  Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

  MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

  ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

  Bu ürünü veya benzerini satan 219 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI GÖR

  Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

  Sayın Kullanıcı,
  * Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

  Ürün Detayı

    Trafiğe çıkmadan, spor aktivilerinde, tatil günlerinde vb. durumlarda hayatını kolaylaştıracak Hava Kompresörü 300 PSI Tire Inflator: Araç Çakmak Girişli + Herşeyi Şişirmek İçin. Sabah uyandığınızda arabanızın lastiği inmiş olabilir ya da uzun yolda lastiğiniz patlayabilir. Yapmanız gereken sadece aracınız çalışırken aracınızın çakmak girişine Hava Kompresörü'nü bağlayarak lastiğinizi şişirmek. Artık el pompası ile saatlerce süren şişirme işlemlerine vakit ayırarak zaman kaybetmeyecek ve yorulmayacaksınız. 250 PSI Hava Kompresorü ile saniyeler içerisinde yorulmadan, zaman kaybetmeden şişirme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Şişme yataklar, araç lastikleri, top, bisiklet lastiği, balon vb. birçok ürünü Tire Inflator Araç Adaptörlü Hava Kompresörü 300 PSI ile kolayca şişirebileceksiniz. Tire Inflator Araç Adaptörlü Hava Kompresörü 300 PSI Kullanımı: Aracınızın lastiğinin sibop kapağını çıkarıp, onun yerine kompresörün hava hortumunu iterek yerleştiriniz. Mandalları kapatınız. Aracınızı çalıştırdıktan sonra, kompresör fişini çakmak yuvasına takınız. Açma/Kapama düğmesini açık duruma getiriniz. Lastiğiniz şiştikten sonra fişi çıkarınız. Tire Inflator Araç Adaptörlü Hava Kompresörü 300 PSI Özellikleri: 300 PSI hava basınç gücüne sahiptir. 12 volt çakmaktan enerji alabilir. 5 cm çapında hava basınç göstergesi mevcuttur. 2 adet farklı şişirme aparatı vardır. 3 metre kablo uzunluğu mevcuttur. Aracınızda fazla yer kaplamayan kompakt tasarıma sahiptir. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım Esnasında Olabilecek Sorunlar ve Çözümleri: Kompresör çalışmaz ise çakmak soketi çalışmıyor olabilir. Aracın sigortası atmış olabilir. Kontrol edip sigortayı yenileyin. Eğer tutukluk yapıyorsa çakmak soketine yabancı madde kaçmış olabilir. Yabancı maddeleri temizleyin. Hava Kompresörü Ölçüsü: Genişlik: 10,5 cm Yükseklik: 14,5 cm Hava Kompresörü Paket İçeriği: 1 Adet Araç Çakmaklık Girişli Otomatik Lastik Şişirme Pompası (300 PSI) 2 Adet Farklı Şişirme Aparatı

  Hakkımızda

  Özhür Ticaret Bilişim Yazılım Danışmanlık temeli 1972 lere dayanan bu firma Yıldız Teknik Matematik Mühendisliği bitirmiş Yunus Polat ın girişimleri ile internet sektörüne 2009 yılında atılmıştır. 2012 yılında yeni adı ile temsil edilen firmada tek yetkili olarak sayın Yunus Polat bulunmaktadır. E ticaret sektörüne adım adım ismini kazıyan bu firma Yunus Polat ın teknik ve pazarlama bilgisi ile her geçen gün müşteri kitlesini hızla artırmaktadır. Aynı zamanda finans sektöründe de lider olmayı amaçlayan bu firmada danışmanlık , yazılım ve bilişim hizmetleri de verilmektedir. Yazılım ve bilişim sektöründe piyasada isim almayı amaç edinmiş olan bu firmanın ilk hedefi e ticaret sektöründe lider bir firma olmak ve müşteri memnuniyetini tek sağlayabilen şirket profilini elde etmektedir.

  Görseller

  Videolar

  Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

  Yorumlar

  Henüz kimse yorum bırakmamış
  Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

  Yorum Bırakın

  *Tüm Alanlar Zorunludur.

  Benzer Ürünler