Bizi Arayın: 0 850 305 2141
  • Şehir:Konya
  • Şirket Email:[email protected]
  • Web Sitesi:www.azmdizayn.com
  • Yetkili Kişi:MEHMET GÜNDOĞDU
  • Şirket Telefonu:05323271240
  • Şirket Adresi:Alpaslan mah. Karaman cad. No: 352 Meram / KONYA

Firma Hakkında

               Firmamız AZM DİZAYN  sonsuz ayna ve yaz sil neon tabela üretimi yapmaktadır.

Ürünlerimizin tamamı kendi iş yerimizde yapılıyor olup, led teknolojisiyle üretim yaptığımızdan, müşterilerimiz için farklılık yaratmak, müşterilerimizin bizden beklentilerini en üst seviyede hizmet ve karşılık vermek, temel ilkemizdir.

              Standart ürünlerimizin yanında, daha çok sipariş üzere hizmet vermekteyiz, çalıştığımız sektörler, İnşaatcılar, iç mimar ve mühendisler, dekorasyoncular, tasarım ofisleri, promosyon firmaları, reklam şirketleri, ajanslar, fuar ve stand üreticileri, mobilya ve asansör firmaları, mobilya ve otomotiv sektörlerine hizmet vermekte olup, kişisel isteklerinizlede hizmetinizdeyiz. www.azmdizayn.com

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

EDİP TATAROĞLU

Ticarethane.com gerçekten olağanüstü bir proje. Ürünlerinizi internet ortamına taşımanız bir tarafa o ürünlerle ilgilenen müşterilerle bir arada olmanızı sağlıyor. Bu anlamda Türkiye'de ki ciddi bir eksikliği giderdikleri için çok teşekkür ederim.

HİJYEN MARKET

OKTAY KAYA

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için BÜLTENİMİZE KATILIN.