Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
 BULAŞIK MAKİNESİ  BULAŞIK MAKİNESİ
  • Paylaş:

BULAŞIK MAKİNESİ

Bu ürünün satışı durdurulmuştur

Ürün Açıklaması

Genel Özellikler Ürün Tipi Solo Ürün Rengi Siyah Cam Program Sayısı 8 Enerji Sınıfı A++ Ekran Tipi LCD Kapasite 13 Kişilik Kurutma Performansı A Paslanmaz Çelik İç Gövde Var Fonksiyon Ve Teknolojiler Yoğun Alt Sepet Yıkama Fonksiyonu Var Bardak Koruma Sistemi Var ProSmart™ Inverter Motor Teknolojisi Var Ekstra Hızlı Fonksiyonu Var Yarım Yük Yıkama Var Üst Sepet Ayar Tipi Yüklüyken Ayarlanabilen Kir Sensörü Var Zaman Erteleme Fonksiyonu 30 Dk Ile 24 Saate Kadar Kapıda Program Takip Göstergesi Var Programlar Program 1 Ekonomi 50 °C Program 2 Otomatik Program 3 Karma Program 4 Yoğun 70 °C Program 5 Hızlı 58' Program 6 Hassas 40 °C Program 7 Mini 30' Program 8 Ön Yıkama Program Sıcaklıkları (°C) 35-40-50-60-65-70 Makine Temizleme Programı Var Aksesuarlar Çıkarılabilir 3. Çekmece Var Aksesuarlar Tepsi Tutma Aksesuarı Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları Var Fincan Raf Sayısı 4 Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı 4 Üst Sepet Katlanır Tel Sayısı 2 Çatal Kaşık Sepeti Hareketli Tüketim Bilgileri Enerji Tüketimi (KWh/Çevrim) 0.92 KWh Ses Seviyesi (DBA) 43 DB(A) Yıllık Enerji Tüketimi (KWh/Yıl) 262 KWh Güç (W) 1800 - 2100 W Akım (A) 10 A Diğer Parlatıcı Göstergesi Var Tuz Göstergesi Var Mobilya Kapak Ağırlık Ayarı Otomatik Yüksek Bazaya Montaj Var (Maks.50 Cm) Su Güvenlik Sistemi Taşma Emniyeti + AquaStop Ölçüler Ambalajsız Ağırlık (Kg) 54.7 Kg Ambalajsız Yükseklik (Cm) 85.0 Cm Ambalajsız Genişlik (Cm) 59.8 Cm Ambalajsız Derinlik (Cm) 60.0 Cm

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ