Bizi Arayın: 0 850 305 2141
  • Şehir:İstanbul
  • Şirket Email:[email protected]
  • Web Sitesi:desencorap.com
  • Yetkili Kişi:Berk Limboz
  • Şirket Telefonu:0 (212) 520-6755
  • Şirket Adresi:Mahmutpaşa bezciler sok. güzin han no 12 Fatih / İstanbul

Firma Hakkında

Hakkımızda

1975 yılında Mahmutpaşa Bezciler sokakta ticaret hayatına giren Desen Çorapları yıllar içinde müşterisine verdiği güven ve kalite seçiciliği sayesinde gelişimine devam etmiştir. Önceleri hazır mal alım satımı ve fason üretimler yaptırarak piyasada bulunurken , 1982 yılında kendi yerinde imalatına başlamıştır. Yıllar içinde gelişimi devam ettirerek iç piyasada ve ihracatın her aşamasında toptan satış olarak yer almıştır. Design Socks markası olarak müşterisinin rahatlığı ve konforu için yeni ürün tasarımlara her zaman açık olup yenilikleri yakından takip edip müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ Design Socks markasının yaratıcı ve geliştirici ruhuyla dünya standartlarında ürettiği çorap ürünlerini tüketiciyle buluşturmak , son teknoloji kullanarak ve çorap modasında belirleyici gücünü kullanarak daima lider marka rolünü üstlenmektir.

VİZYONUMUZ “Çorap sektöründeki engin tecrübemiz , hedeflerimize ulaşmadaki en büyük azmimizdir.” Bu düstur ile yola çıkan Desen Çorapları her zaman en iyiyi hedefler. Böylece müşterilerinin memnuniyetini kazanmak, çorap sektöründe dünya markası bir TÜRK çorapçı olma rolünü üstlenmek, ülke ekonomisi ve istihdamına daima katkı sağlamak ister. Değerlerimiz : Daima verimliliği ön planda tutmak, İş azmi ve tutkulu olmamızdan ödün vermemek, Sorunsuz süreç (proses) kabiliyetimizi sürdürmek, Six Sigma (6 sigma) koşullarında sürekli iyileştirmeyi sistematik hale getiren hedeflemeler yapmak, Ekip ruhunu yaşatarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Geleceği doğru okuyup, özgün işler yapmak, Çözüm ve sonuç odaklı olmaktır.

Ürün Çeşitleri Erkek çorapları : Likralı erkek çorap , havlu çorap , suba-babet çorap , şeker çorabı çorap , diz altı – diz üstü çorap , soket çorap , yarım konç çorap , patik çorap , merserize çorap , düz penye çorap , bambu çorap , naturel çorap , fantezi çorap , compact çorap , modal çorap. Kadın çorapları : Likralı kadın çorabı, patik çorap , havlu çorap , tactel çorap , yarım konç çorap , suba-babet çorap , diz altı diz üstü çorap , şeker çorabı. Çocuk çorapları : Likralı çocuk çorabı , patik çorap , yarım konç çocuk çorap , suba çorap , file çorap , tactel çorap , aksesuarlı çorap , külotlu çorap ,havlu çorap ,havlu diz altı çorap , diz altı çorap Bebek çorapları : Külotlu bebek çorabı , likralı bebek çorabı, havlu bebek çorabı, aksesuarlı çocuk çorapları.

Çorapta moda Desen Çorapları’nda.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

EDİP TATAROĞLU

Ticarethane.com gerçekten olağanüstü bir proje. Ürünlerinizi internet ortamına taşımanız bir tarafa o ürünlerle ilgilenen müşterilerle bir arada olmanızı sağlıyor. Bu anlamda Türkiye'de ki ciddi bir eksikliği giderdikleri için çok teşekkür ederim.

HİJYEN MARKET

OKTAY KAYA

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ