Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
Dometic Hıpro 4000 - 40L Minibar
  • Paylaş:

Dometic Hıpro 4000 - 40L Minibar

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
5 Adet

Ürün Açıklaması

HIPRO  4000                                                                                                                                                       Boyutlar [y*g*d,mm]: 559*405*465                                                                                                                                                       40 lt. Kapasite. 65 w rezistans.                                                                                                                                                                  0,74 kWh / 24 saat elektrik tüketimi.                                                                                                                                                      Ağırlık :13,5 kg.  -  Otomatik Defrost                                                                                                                                                       Frekans:50/60 Hz., Voltaj:220 - 240 V                                                                                                                                     Kapı Açılımını Algılayan Infrared Sensor                                                                                                                                 Buz Tutmayan Özel Evaporatör Dizaynı                                                                                                                                  ISO 9001, ISO 7371, ISO 14001 Sertifikalı                                                                                                                              Vidasız Olarak Değiştirilebilen Kapı Açılım Yönleri                                                                                             Absorbsiyon Sistemi İle Tamamen Sessiz,Titreşimsiz Soğutma                     CUC (Cooling Unit Control System) Soğutma Ünitesi Kontrol Sistemi,Fuzzy Logic II Teknolojisi İle Sınıfında Dünyanın En Düşük Enerji SarfiyatıLED (ampulsüz) Teknolojisi İle Dahili Aydınlatma ve Minibar Uyarı SistemiÇift Sensörlü Isı Kontrol İle Yüksek Sıcaklıkta Çalışma ve Sürekli KontrolAlman Teknolojisi İle Sorunsuz Şekilde Çok Uzun Yıllar Kullanım İmkanı

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Enta Hotel Ve Hastane Ekipmanları Satış Pazarlama A.ş.

Enta Hotel Ve Hastane Ekipmanları Satış Pazarlama A.ş.

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı Enta Hotel Ve Hastane Ekipmanları Satış Pazarlama A.ş.

Firma Yetkilisi Sena Keleş

Firma İl İstanbul

Firma İlçe Belirtilmemiş

Firma Maili info@entaturk.com

Firma Websitesi www.entaturk.com

Firma Adresi Enta Hotel Ve Hastane Ekipmanları Sat. Paz. A.ş. İnönü Caddesi Işık Apartmanı No:53 Kat:3 Daire:5 Taksim / İstanbul

1986'dan beri otel ekipmanları satışı yapmaktayız.
ENTA A.Ş.   Şirketimiz Dometic ve Aliseo Firmalarının Türkiye’deki temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye’de Electrolux Profesyonel Ekipmanları’nı kuran  ilk firma olarak başlayan temsilciliğimiz 30 yılı aşkın Türkiye ,Kıbrıs ,Azerbaycan, Özbekistan ,Ermenistan, Sırbistan ,Maldivler vs. birçok kıtada  pek çok ülkeye satış ve satış sonrası hizmet olarak devam etmektedir.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

Tdm- Trend Defne Moda

Serdar Yılmaz

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

Estetik Aydınlatma

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

Mustafa Ersoy

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Mustafa Yalçın

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Özaslan Hac Ve Umre Malzemeleri

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Gaziantep Can Reklam

Taner Sayın

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

Ender Plastik San Ve Tic. Ltd. Şti

Barış Altıntuğ