Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
Duracell Alkalin AA Kalem Pil 4'lü Paket
  • Paylaş:

Duracell Alkalin AA Kalem Pil 4'lü Paket

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

Ürün Açıklaması

Duracell 10 kata kadar daha uzun ömürlü. Duracell ile tasarruf edin. Duracell sıradan çinko karbon pillere göre 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür. Bağımsız enstitü raporuna göre alkalin piller ve sıradan çinko karbon piller birbirleri yerine kullanılabilir niteliktedir.

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Kilerci Elektronik

Kilerci Elektronik

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı Kilerci Elektronik

Firma Yetkilisi KADİR KİLER

Firma İl İstanbul

Firma İlçe Belirtilmemiş

Firma Maili kilercielektronik@gmail.com

Firma Websitesi www.kilercielektronik.com

Firma Adresi istoç 17.ada 74/76 bağcılar/istanbul

1984 yılında İstanbul Eminönünde  faaliyetlerine başlayan Kilerci Elektronik çeyrek yüzyılı aşan deneyim ve hizmet anlayışıyla, kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.      Şu anda İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) da 17.ada’da 400m2 ofis ve teşhir alanı, depolama ve lojistik alanı bulunmaktadır. Türkiye’nin En büyük Organize sanayi bölgesinde yaklasık 7200 dükkan ve lojistik merkezi faaliyet gösteriyor.   Kilerci Elektronik kuruluşunun ilk yıllarında, Türkiye'nin önde gelen bir çok markasının satıcılığını ve dağıtıcılığını yapmıştır. Sonrasında firma oluşumunu ve hedefini kendi markası ile ileri götürme kararını almış ve kendi markasını yaratarak, tüketicinin beğenisine sunmuştur. İlk günlerinde kendi konseptine uygun olarak elektronik ürünler ile tüketiciyle buluşan markası, yakaladığı kalite ve beğeniden güç alarak, ürün gamını ve ürün sayısını geliştirmiştir.      Kilerci Elektronik son yıllarda tercih edilen  ev elektroniği, küçük ev aletleri, iklimlendirme, kişisel bakım, bilgisayar bileşenleri ve ev aksesuarları ana ürün gruplarıda stokları arasında yer almaktadır.      Kaliteden ödün vermeden üretim maliyetlerini düşürerek tüketiciyle buluşan  ürün yelpazesine sürekli ve titizlikle yeni ürünler eklemektedir. akıllı ve gelişim sürecindeki mantıklı hedefler ile Türkiye'de kalıcı, bilinen ve rekabet gücü yüksek markalardan biri olma yolunda yol almaktadır. Bu yolda da devamlılığı sağlamak için uluslar arası kalitede ürünleri tüketicilere sunmak için çalışmalar yapılmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ