Duracell Alkalin Aa Kalem Pil 4'lü Paket
 • Fiyatı Sorunuz
  Minimum Sipariş
  Sorunuz

  Elektronik toptan satışları yenileyerek sizlere sunuyoruz.

  Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
  Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

  Kilerci Elektronik

  Kilerci Elektronik

  Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

  MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

  ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

  Bu ürünü veya benzerini satan 183 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI GÖR

  Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

  Sayın Kullanıcı,
  * Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

  Ürün Detayı

  Duracell 10 kata kadar daha uzun ömürlü. Duracell ile tasarruf edin. Duracell sıradan çinko karbon pillere göre 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür. Bağımsız enstitü raporuna göre alkalin piller ve sıradan çinko karbon piller birbirleri yerine kullanılabilir niteliktedir.

  Hakkımızda

  1984 yılında İstanbul Eminönünde  faaliyetlerine başlayan Kilerci Elektronik çeyrek yüzyılı aşan deneyim ve hizmet anlayışıyla, kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.      Şu anda İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) da 17.ada’da 400m2 ofis ve teşhir alanı, depolama ve lojistik alanı bulunmaktadır. Türkiye’nin En büyük Organize sanayi bölgesinde yaklasık 7200 dükkan ve lojistik merkezi faaliyet gösteriyor.   Kilerci Elektronik kuruluşunun ilk yıllarında, Türkiye'nin önde gelen bir çok markasının satıcılığını ve dağıtıcılığını yapmıştır. Sonrasında firma oluşumunu ve hedefini kendi markası ile ileri götürme kararını almış ve kendi markasını yaratarak, tüketicinin beğenisine sunmuştur. İlk günlerinde kendi konseptine uygun olarak elektronik ürünler ile tüketiciyle buluşan markası, yakaladığı kalite ve beğeniden güç alarak, ürün gamını ve ürün sayısını geliştirmiştir.      Kilerci Elektronik son yıllarda tercih edilen  ev elektroniği, küçük ev aletleri, iklimlendirme, kişisel bakım, bilgisayar bileşenleri ve ev aksesuarları ana ürün gruplarıda stokları arasında yer almaktadır.      Kaliteden ödün vermeden üretim maliyetlerini düşürerek tüketiciyle buluşan  ürün yelpazesine sürekli ve titizlikle yeni ürünler eklemektedir. akıllı ve gelişim sürecindeki mantıklı hedefler ile Türkiye'de kalıcı, bilinen ve rekabet gücü yüksek markalardan biri olma yolunda yol almaktadır. Bu yolda da devamlılığı sağlamak için uluslar arası kalitede ürünleri tüketicilere sunmak için çalışmalar yapılmaktadır.

  Görseller

  Videolar

  Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

  Yorumlar

  Henüz kimse yorum bırakmamış
  Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

  Yorum Bırakın

  *Tüm Alanlar Zorunludur.

  Benzer Ürünler