Elastik Ayak Kol Arası Kas Egzersiz Aleti

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

Tüm sektörlerden ihtiyacınız olan ürünü tedarik ediyoruz.

Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

Son Toptancı

Son Toptancı

Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

Son Toptancı

Elastik Ayak Kol Arası Kas Egzersiz Aleti

Bu ürünü veya benzerini satan 64 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI BULALIM

Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

Sayın Kullanıcı,
* Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

Ürün Detayı

Bölgesel fazlalıklara veda etme vakti geldi! Egzersiz Yapmayı Zevkli Hale Getiriyoruz. Body Trimmer Jimlastik Aleti İle Kol, Bel ve Basen Bölgeleriniz Aynı Anda Çalışır İstediğiniz Ölçülere Eğlenerek Ulaşırsınız. Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve “biraz egzersiz işimi görür” diyorsanız; işte Çözüm  kol, karın ve kalça bölgenizi çalıştırarak birden fazla bölgenizde fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlayabilecek bu mucizevi egzersiz aletini kaçırmayın!           Body Trimmer Ayak Yayı Kol, karın ve kalça egzersizleri için tasarlanmıştır. Farklı aerobik hareketleri için uygundur. Tutma yerleri köpüktendir. Dayanıklı elastik kauçuktan üretilmiştir Paket İçeriği: 1 Adet Karışık Renkte Body Trimmer Egzersiz Jimlastiği

Hakkımızda

Özhür Ticaret Bilişim Yazılım Danışmanlık temeli 1972 lere dayanan bu firma Yıldız Teknik Matematik Mühendisliği bitirmiş Yunus Polat ın girişimleri ile internet sektörüne 2009 yılında atılmıştır. 2012 yılında yeni adı ile temsil edilen firmada tek yetkili olarak sayın Yunus Polat bulunmaktadır. E ticaret sektörüne adım adım ismini kazıyan bu firma Yunus Polat ın teknik ve pazarlama bilgisi ile her geçen gün müşteri kitlesini hızla artırmaktadır. Aynı zamanda finans sektöründe de lider olmayı amaçlayan bu firmada danışmanlık , yazılım ve bilişim hizmetleri de verilmektedir. Yazılım ve bilişim sektöründe piyasada isim almayı amaç edinmiş olan bu firmanın ilk hedefi e ticaret sektöründe lider bir firma olmak ve müşteri memnuniyetini tek sağlayabilen şirket profilini elde etmektedir.

Görseller

Videolar

Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

Yorumlar

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.