1. Bir kategori seçin
Ev Bahçe Ve Ofis Aydınlatma Bahçe Züccaciye Ev Tekstili Ev Dekorasyonu Mobilya Halı Perde Ofis Duvar Kağıdı Antika Ve Sanat Tente ve Brandalar Diğer Eşyalar
Tablohane

Tüm Tablo Çeşitlerinin Toptan Satışlarını Sağlamaktayız.

İstanbul Candinnes

Candinnes

Bu ürünü veya benzerini satan 210 firma daha var.
Tablohane

Tüm Tablo Çeşitlerinin Toptan Satışlarını Sağlamaktayız.

İstanbul Madonna

Madonna

Bu ürünü veya benzerini satan 210 firma daha var.
Tablohane

Tüm Tablo Çeşitlerinin Toptan Satışlarını Sağlamaktayız.

İstanbul Encorvado

Encorvado

Bu ürünü veya benzerini satan 210 firma daha var.
Nova Sandalye

Sandalye Üretimi

Metal Sandalye Nsm-108

Metal Sandalye Nsm-108

Bu ürünü veya benzerini satan 1419 firma daha var.
Enna Trade

İstanbul'da Tasarım Ürünleri Üretiyoruz.

İstanbul Tasarım Avize

Tasarım Avize

Bu ürünü veya benzerini satan 938 firma daha var.
Enna Trade

İstanbul'da Tasarım Ürünleri Üretiyoruz.

İstanbul Otantik Mobilya

Otantik Mobilya

Bu ürünü veya benzerini satan 1346 firma daha var.
Serofis

Büro Mobilyaları Toptan Satışı

190'lık Dolaplar

190'lık Dolaplar

Bu ürünü veya benzerini satan 220 firma daha var.
Sav Ahşap

Ahşap Ürünlerinde Toptan Satış Yapmaktayız

İstanbul Mobilya Kulpları

Mobilya Kulpları

Bu ürünü veya benzerini satan 1356 firma daha var.

Ticarethane.com farklı yapısı ve konsepti ile oldukça ilgi çeken bir platformdur. Birçok dijital platformda firmalar satacağı ürünleri internet siteleri üzerinden alıcılarına sunarken, ticarethane.com tamamı ile alıcılarına hizmet verir. Platform üzerinden herhangi bir ihtiyacı olan firmalar alım talebinde b ulunur ve sistem diğer satıcı firmalara bildirim göndererek ihtiyaç olan alım hakkında bilgilendirme hizmeti sunar. Böylece alım bildirimi yapan müşteriye en uygun seçenekler ile alım yapma fırsatı sunulur. Yani her yerde satıcı kazanırken burada alıcı kazanır. Son derce rahat işleyen sistem her anlamda alıcıya ve satıcıya rahatlık sağlamaktadır.

Maliyetsiz Ürün Tanıtma Fırsatı

Platform içerisinde yer alan ticari işletmeler her anlamda sahip oldukları ürünleri tanıtma hakkına da sahiptir. Diledikleri ürünleri site içerisinde tanıtım ürünü olarak kullanabilir ve alıcıları ile bu ürünleri paylaşabilir. İlgili kategorilerde yer alan ürünleri kısa sürede tanıtarak geniş bir ağda kazanç sağlayabilir. Hem kolay hem de maliyetsiz olan bu yöntem reklam anlamında oldukça etkili bir yöntemdir. Firmalar ek masraf ile karşılaşmadan site içerisinde birçok firma ile iletişime geçerek katalog üzerinden satış gerçekleştirebilir.

Ev Ve Bahçe Üzerine Sınırsız Seçenek

Ev, bahçe ve ofis kategorisinde yer alan birçok ürün içerisinden alım talebine göre satış gerçekleştirmek mümkündür. Siteye üye olan her işletmenin göreceği ürünler hem toptan hem de perakende alım seçeneklerine sahiptir. Yeni müşteri bulma konusunda da son derece başarılı olan platform, ev ve bahçe anlamında alım oluşturan her müşteriye son derece etkili bir ürün tanıtımı ve pazarlaması hizmeti sunar.

Yeni Müşteri ve Pazar Bulma İmkânı

Site içerisinde yer alan yüzlerce işletme sahibi alım yolu ile birçok farklı işletme ve müşteri ile iletişim haline geçebilir. Hem yeni Pazar hem de yeni kitle kazanmak anlamında son derece başarılı bir adım olan ticarethane.com bu anlamda oldukça uygun ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ev ve ofisler için gerekli olacak birçok ürün için açılacak alım ile birlikte oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile karşı karşıya kalmak alıcıları son derece mutlu eder.