Bizi Arayın: 0 850 305 2141
  • Şehir:İstanbul
  • Şirket Email:[email protected]
  • Web Sitesi:https://fsmauto.com/
  • Yetkili Kişi:SULTAN BAŞ
  • Şirket Telefonu:0 (216) 661 1836
  • Şirket Adresi:YEDPA TİCARET MERKEZİ D CADDESİ NO:29 ATAŞEHİR/İSTANBUL

Firma Hakkında

Merhaba!

Bizler otomobillere ve ilgili her parçaya tutkulu insanlarız. Bu işlerle uğraşmak bizi mutlu ediyor. Yeni tasarımlar, farklı bakış açısı insanlara ilham vermeye ve ilham verebileceğimize inanıyoruz. Bu sebeple her zaman yenilikçi olmak en yenilere ulaşmak ve üretmek için çalışmaktayız. Paylaşmak, öğrenmek, öğretmek işbirliğinden gelir. Güzel bir şeyler yapmak için buradayız.

 

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

EDİP TATAROĞLU

Ticarethane.com gerçekten olağanüstü bir proje. Ürünlerinizi internet ortamına taşımanız bir tarafa o ürünlerle ilgilenen müşterilerle bir arada olmanızı sağlıyor. Bu anlamda Türkiye'de ki ciddi bir eksikliği giderdikleri için çok teşekkür ederim.

HİJYEN MARKET

OKTAY KAYA

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için BÜLTENİMİZE KATILIN.