1. Bir kategori seçin
Ambare Express

Toptan Hizmeti

İstanbul Komili Ayçiçek Yağı 2 Lt

Komili Ayçiçek Yağı 2 Lt

Bu ürünü veya benzerini satan 533 firma daha var.
Gıda Şehri

İstanbul'da Çeşitli Gıda Ürünlerinde Toptan Satış Yapıyoruz

İstanbul Kişniş

Kişniş

Bu ürünü veya benzerini satan 770 firma daha var.
Koska Turşuları

Gaziantep'te Toptan Turşu Satışı Yapmaktayız

Gaziantep Acı Biber Turşu

Acı Biber Turşu

Bu ürünü veya benzerini satan 153 firma daha var.
Tat Makarnacılık

1978'den Beri Makarna Üretimi Yapmaktayız.

Gaziantep Çarliston Makarna

Çarliston Makarna

Bu ürünü veya benzerini satan 1149 firma daha var.
Çağdaş Löplöp

Gaziantep Yöresel Salça Baharat Be Dana Eti Kullanarak

Gaziantep Domates Salçası

Domates Salçası

Bu ürünü veya benzerini satan 161 firma daha var.
Ardensan

Gaziantepte Lokum Üretimi Yapmaktayız

Gaziantep Narlı Sucuk

Narlı Sucuk

Bu ürünü veya benzerini satan 709 firma daha var.
Ambare Express

Toptan Hizmeti

İstanbul Freşa Maden Suyu 200 Mlx6'lı Çilek Aromalı

Freşa Maden Suyu 200 Mlx6'lı Çilek Aromalı

Bu ürünü veya benzerini satan 187 firma daha var.

Gıda ve ambalaj kategorisinde en temel ihtiyaçlardan her eve lazım ambalaj ürünlerine kadar birçok farklı ürün seçeneği yer alır. Gıda sektöründe çalışan işletmeler platform üzerinden de aynı ürünlerini alıcılara ulaştırma fırsatı bulur. İhtiyaç sahibi alıcı firmalar platform üzerine gelerek burada alım işlemi gerçekleştirir ve diğer satıcıların yayına koyduğu satılan ürünler arasından satın alma fırsatı bulur. Hemen her ortamda gerekli olacak yüzlerce temizlik ve gıda ürünü uygun fiyatlar ile işletmelerin alımına sunulmuştur. Yazlık ve kışlık gıdalar birbirinden farklı alternatifler ile ister toptan ister perakende şekilde satın alınabilir.

Her Eve Lazım Temel Gıdalar

Temel gıdalar her evin olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Bunu bilen gıda satıcıları da her ürünü sağlık çerçevesinde alıcıları ile buluşturur. Pazar payını büyütmek isteyen ticari gıda firmaları da bu platformda birbirleri ile buluşur ve daha geniş kitlelere gıda ürünü ulaştırır. Karşılıklı yapılacak alışverişin ardından firmalar kendi eksikleri olan ürünleri satın alma fırsatı yakalarken kendi ürünlerini de ihtiyaç sahibi bir diğer firmaya satma fırsatı yakalar. Konserve gıdalar, paketli ürünler, salça, yağ, zeytinyağı, tuz, şeker, baharat, turşu gibi en temel gıda ürünleri toptan satış ile avantajlı şekilde satın alınabilir.

Kaliteli Ambalaj Ürünleri

Ambalaj her ortamda ve her sektörde kullanılan oldukça önemli bir paketleme ürünüdür. Her ürünün paketlenmesi ve ambalajlanması hem güvenle korunmasını hem de gıdaların taze kalmasını sağlar. Ambalaj kategorisinde yer alan binlerce ambalaj ürünü firmaların en uygun fiyat seçenekleri sayesinde alıcılara iyi fiyatlar ile satılır. Paketleme ürünleri plastik, kilitli, streç, naylon ve poşet gibi birçok farklı ürün seçeneğine sahiptir. Toptan yapılacak ambalaj alımları firmaların uzun süre satacakları ya da kullanacakları ürünleri uygun fiyatlara almalarını sağlar.

Toptan İçecek Seçenekleri

Gıda sektörünün büyük bir payını içecek bölümü oluşturur. Her mevsimin en önemli satış ürünü olan içeceklerde hem sıcak satış hem de soğuk satış seçenekleri bulunur. Toptan satışa sunulan içecekler ile firmalar oldukça geniş bir yelpazede firma tanıtımı da yapma fırsatını yakalar. Hem içecek imalatçılarını hem de satıcılarını bünyesinde bir araya getiren ticarethane.com ses getiren ticari işlemleri ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen internet platformları arasında yer alır.