1. Bir kategori seçin
Ardensan

Gaziantepte Lokum Üretimi Yapmaktayız

Gaziantep Endüstriyel Kayısı

Endüstriyel Kayısı

Bu ürünü veya benzerini satan 975 firma daha var.
Şimşek Kayısı

Gun Kuru Kayısı, Sari Kayısı

Malatya Kayısı

Kayısı

Bu ürünü veya benzerini satan 975 firma daha var.
Ardensan

Gaziantepte Lokum Üretimi Yapmaktayız

Gaziantep Cevizli Kelebek Sucuk

Cevizli Kelebek Sucuk

Bu ürünü veya benzerini satan 698 firma daha var.
Tat Makarnacılık

1978'den Beri Makarna Üretimi Yapmaktayız.

Gaziantep Kelebek Makarna

Kelebek Makarna

Bu ürünü veya benzerini satan 1111 firma daha var.
Ardensan

Gaziantepte Lokum Üretimi Yapmaktayız

Gaziantep Sade Pestil

Sade Pestil

Bu ürünü veya benzerini satan 698 firma daha var.

Gıda ve ambalaj kategorisinde en temel ihtiyaçlardan her eve lazım ambalaj ürünlerine kadar birçok farklı ürün seçeneği yer alır. Gıda sektöründe çalışan işletmeler platform üzerinden de aynı ürünlerini alıcılara ulaştırma fırsatı bulur. İhtiyaç sahibi alıcı firmalar platform üzerine gelerek burada alım işlemi gerçekleştirir ve diğer satıcıların yayına koyduğu satılan ürünler arasından satın alma fırsatı bulur. Hemen her ortamda gerekli olacak yüzlerce temizlik ve gıda ürünü uygun fiyatlar ile işletmelerin alımına sunulmuştur. Yazlık ve kışlık gıdalar birbirinden farklı alternatifler ile ister toptan ister perakende şekilde satın alınabilir.

Her Eve Lazım Temel Gıdalar

Temel gıdalar her evin olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Bunu bilen gıda satıcıları da her ürünü sağlık çerçevesinde alıcıları ile buluşturur. Pazar payını büyütmek isteyen ticari gıda firmaları da bu platformda birbirleri ile buluşur ve daha geniş kitlelere gıda ürünü ulaştırır. Karşılıklı yapılacak alışverişin ardından firmalar kendi eksikleri olan ürünleri satın alma fırsatı yakalarken kendi ürünlerini de ihtiyaç sahibi bir diğer firmaya satma fırsatı yakalar. Konserve gıdalar, paketli ürünler, salça, yağ, zeytinyağı, tuz, şeker, baharat, turşu gibi en temel gıda ürünleri toptan satış ile avantajlı şekilde satın alınabilir.

Kaliteli Ambalaj Ürünleri

Ambalaj her ortamda ve her sektörde kullanılan oldukça önemli bir paketleme ürünüdür. Her ürünün paketlenmesi ve ambalajlanması hem güvenle korunmasını hem de gıdaların taze kalmasını sağlar. Ambalaj kategorisinde yer alan binlerce ambalaj ürünü firmaların en uygun fiyat seçenekleri sayesinde alıcılara iyi fiyatlar ile satılır. Paketleme ürünleri plastik, kilitli, streç, naylon ve poşet gibi birçok farklı ürün seçeneğine sahiptir. Toptan yapılacak ambalaj alımları firmaların uzun süre satacakları ya da kullanacakları ürünleri uygun fiyatlara almalarını sağlar.

Toptan İçecek Seçenekleri

Gıda sektörünün büyük bir payını içecek bölümü oluşturur. Her mevsimin en önemli satış ürünü olan içeceklerde hem sıcak satış hem de soğuk satış seçenekleri bulunur. Toptan satışa sunulan içecekler ile firmalar oldukça geniş bir yelpazede firma tanıtımı da yapma fırsatını yakalar. Hem içecek imalatçılarını hem de satıcılarını bünyesinde bir araya getiren ticarethane.com ses getiren ticari işlemleri ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen internet platformları arasında yer alır.