1. Bir kategori seçin
Giyim Ve Takı Giyim Ayakkabı Ve Terlik Çanta Ve Cüzdan Gözlük Kemer Atkı Ve Şallar Eldivenler Şapka Ve Kepler Takı Ve Mücevharat Bijuteri Bone Fular Ve Eşarp Kol Saati Şemsiye İş Elbiseleri Göz Bantları
Cep Saati
Mendil
Hac Ve Umre Malzemeleri Kumaş ve Tüller
Toptan Mayo

Mayo Türlerinin Tümünün Toptan Satışını Yapmaktayız.

İstanbul Battal Tesettür Mayo

Battal Tesettür Mayo

Bu ürünü veya benzerini satan 1135 firma daha var.
Toptan Mayo

Mayo Türlerinin Tümünün Toptan Satışını Yapmaktayız.

İstanbul Kadın Bermuda Şort

Kadın Bermuda Şort

Bu ürünü veya benzerini satan 1260 firma daha var.
Textile Merter

Şirketimiz Pantolon İmalatı Yapmaktadır

Jeans Pantolon

Jeans Pantolon

Bu ürünü veya benzerini satan 1270 firma daha var.
Kazımoğlu Çeyiz

Ev Tekstil Ürünlerinde Toptan Satış Yapmaktayız

İstanbul Kadın Çorap

Kadın Çorap

Bu ürünü veya benzerini satan 1281 firma daha var.

En hareketli Pazar alanlarından bir tanesi olan giyim ve takı sektöründe her an aktif bir satış işlemi gerçekleşmektedir. Sektörde faaliyet gösteren birçok işletme büyümek ve geniş pazarlamak amacı ile tivarethane.com adresine gelerek daha geniş kitlelere sahip olur. Arzın ve talebin üst düzey olduğu giyim ve takı ürünlerinde işletmeler ticarethane.com üzerinden hem ürünlerini satma hem de ihtiyaçları olan ürünü satın alma fırsatına sahip olur. Kayıtlı üyelerden oluşan sistemde dünya genelinde birçok giyim ve takı işletmesi aktif olarak hizmet vermektedir. Bu dünyada yer almak isteyen işletmeler kayıt işlemini tamamladıktan sonra satışını gerçekleştirdikleri ürünleri yükleyerek buradan oldukça geniş bir pazarda satış yapma hizmetine sahip olurlar.

Giyim ve Takı Dünyasının En Geniş Ürün Yelpazesi

Ticarethane.com üzerinde milyonlarca üründen bahsetmek mümkündür. Sayısız ürün arasından tercih edilecek ürünü işletmeler güvenle satın alabilir. Satış amaçlı kayıt olan firmalar alım talepleri üzerinden diledikleri ürünü satışa çıkartarak alıcıya ulaştırma fırsatına sahip olur. Giyim üzerine akla gelebilecek her türlü erkek, bayan ve çocuk ürünü ticarethane.com üzerinde satışa sunulur. Takı ihtiyaçları için her türlü mücevheratı da güvenle satın almak mümkün olur. Bu ürünlerin yanı sıra bayan çanta kategorisi ve birbirinden geniş ürün seçenekleri ile aksesuar kategorisi de işlem hacmini geliştirmek isteyen firmalar için son derece fazla çeşitliliğe sahiptir.

Bijuteride Bin Bir Çeşit Ürün İle Artan Satışlar

Ticarethane.com adresine üye olan firmalar birçok anlamda alternatif sağlar. Her şeyden önce platformda sadece işletmeler yer aldığı için bütün işlemler yasal çerçevede kayıtlı şekilde gerçekleşir v e güvenilirdir. Alış satış işlemlerinde herhangi bir komisyonun talep edilmemesi birçok üründe en uygun fiyat garantisini ortaya çıkartır. Tamamı ile satıcının hesabına aktarılan para ile satış güvenli şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanında ürünleri hem perakende hem de toptan seçenekler ile almak da mümkündür. Platform üzerinden yapılacak toplu alımlarda toptan fiyat avantajı firmalara büyük oranda kar sağlar. Türkiye’nin en büyük platformu olmaya aday ticarethane.com birbirinden farklı ürün seçeneği ile de alıcıların her ihtiyacını karşılar.