Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141

Hesaplı Dükkan Firması Hakkında

Hesaplı Dükkan 2009 yılında kuruldu ve iş hayatına toptan ürün satışı ile başladı. Toptan oyuncak, toptan parti malzemeleri, yılbaşı ürünleri ve ilginç ürünler satışı yaparak müşteri tedarik kanalını genişletti

Hesaplı Dükkan Firmasının Kategorileri

Dişlik Ve Çıngırak, Dönence, Aktive Masası, Banyo Oyuncakları, Projektör, Emekleme Oyuncakları, Bebek Oyun Halısı, Işıklı Oyuncaklar, Masal Anlatan Oyuncaklar, Açık Hava Oyuncakları, Akülü Araçlar, Bahçe Oyuncakları, Bisiklet, Deniz Ve Havuz Oyuncakları, Kaykay Ve Paten, Scooter, Spor Oyuncakları, Su Tabancaları, Toplar, Şişme Botlar, Can Yeleği, Direksiyon, Çadır, Uçaklar, Deniz Topu, Can Simidi, Deniz Yatağı, Kolluklar, Şişme Havuzlar, Şişme Bot Pompası, Uçurtma, Helikopter, Ahşap Kukla, Ahşap Oyunlar, Ahşap Puzzle, Diğer Ahşap Oyuncaklar, Bilim Oyun Setleri, Çocuk Oyun Grupları, Elektronik Öğretici Oyuncaklar, Kuklalar, Oyun Hamurları, Yazı Tahtaları, Oyun Kumu, Zeka Oyunları, Eğitici Kartlar, Oyuncak Çocuk Boyaları, Alıştırma Kitabı, Boyama Kitabı, Diğer Figürler, Hayvan Figürleri, Karakter Figürleri, Kendin Tasarla, Koleksiyon Figürleri, Maket Oyuncaklar, Model Araçlar, Şaka Malzemeleri, Sihirbazlık Setleri, Küçük Arabalar, Küçük Motosikletler, Küçük Tarım Araçları, Küçük İş Makineleri, Kum Boyama, Boyama Önlüğü, Çocuk Kutu Oyunları, Yetişkin Kutu Oyunları, Oyuncak Müzik Aletleri, Oyuncak Silahlar, Erkek Oyun Setleri, Kız Oyun Setleri, Yarış Setleri, Diğer, Peluşlar, Yetişkin Puzzle, Yapım Oyuncakları (lego), Çocuk Çalışma Masası, Köpük Tabancası, Oyuncak Kılıçlar, Oyuncak Robotlar, Dart Fırlatıcı, Stres Oyuncakları, Oyuncak Sandığı, Oyuncak Rafı, Oyuncak Bebek, Diğer Oyuncaklar, Ev Dekorasyon, Hediye Kart, Kişisel Hediyelik, Hatıra Defteri, Kumbara, Müzik Kutusu, Süs Eşyaları, Baby Shower, Doğum Günü, Kostüm, Yılbaşı, Japon Feneri, Yapay Para, Dilek Feneri, Helyum Gazı, Çakmaklar, Çakmak Gazları, Zippo Benzin, İskambil Kağıtları, Langırt, Okey Takımı, Tavla, Bilardo, Masaj Aletleri, Çizgi Filmler, Sigara Filtresi, Dikiş Kutusu, İpler, KATEGORİLERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ