Bizi Arayın: 0 850 305 2141
  • Şehir:İstanbul
  • Şirket Email:[email protected]
  • Web Sitesi:https://www.hijyenmarket.com.tr
  • Yetkili Kişi:OKTAY KAYA
  • Şirket Telefonu:5325839199
  • Şirket Adresi:İstiklal Cad. 82/A Maltepe İstanbul

Firma Hakkında

HİJYEN MARKET

1989 yılında özellikle zararlı mücadelesi alanında faaliyet göstermek amacıyla Tarımsal Koruma adıyla kuruldu. Gıda sektöründe zararlıların hijyen ortamını olumsuz etkilemeleri, özellikle işletmelere verdikleri ekonomik zararlar, şirketimizin hareket noktası oldu. Zararlıların işletmelerde yol açtıkları kayıpların önlenebilmesi için, dünyada en çok kullanılan ürünleri ve son teknolojik sistemleri Türkiye genelinde uygulamaya başladı. 2000 yılında yeniden yapılanmaya giden şirketimiz, Tarko (Tescilli Markadır) adını aldı. Yaptığı yeni yatırımlarla  temizlik hizmeti ve temizlik ürünleri satışı departmanlarını faaliyete geçirerek çalışmalarını yaygınlaştırdı.Eğitim ve gelir düzeyinin yükselmesi tüketicinin hijyen ihtiyaçlarını arttırmaktadır. Bu farkındalık, şirketimiz tarafından öngörüldü. Bu talebe en doğru karşılığı vermek amacıyla 2006 yılında HijyenMarket(Tescilli Markadır.) markasını oluşturan şirketimiz gıda, hizmet ve sağlık sektörüne 2500 kalem hijyenik ürünle destek vermeye başladı. Hijyen Market konsepti; web siteleri, katalog ve  mağaza alt yapısıyla en nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır.

2007 yılı itibariyle PaspasMarket (Tescilli Markadır.)  markasını oluşturan şirketimiz tüm paspas çeşitlerinde müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

2009 yılı itibariyle Okinox (Tescilli Markadır.)  markasıyla paslanmaz çöp kovası, evye, wc fırçası, kağıt havlu dispenseri, wc kağıtlık ve benzeri ürünlerin üretimini başlatmıştır.

Alman menşeili Ophardt firmasının temsilciliğini alarak spesifik hastane hijyen ekipmanlarının ithalatını ve Türkiye dağıtımını yapmaktadır.

Çin Halk Cumhuriyetinden sinek öldürücüler, sıvı sabunluklar, dezenfektanlıklar, havlu makineleri, el kurutma makineleri ithal etmektedir.

Yurtiçinde bir çok güvenilir markanın hijyen konseptine uygun ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Toptan satış yapmaktadır. Bir çok ulusal markanın tedarikçisidir.Çalışan sayısı 12 kişidir. Faaliyet alanı; Tüm Türkiye ve komşu ülkelerdir.

Temel faaliyetleri; ithalat, imalat ve bayiliklerimiz kanallarıyla gerçekleşmektedir. Ortam ve amaca uygun tasarımlar sunulmaktadır.Temel ticari felsefesi; müşterinin gerçek ihtiyacının belirlenmesi ve bu ihtiyaca en uygun ürünü,  en uygun maliyetle sunmaktır.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

EDİP TATAROĞLU

Ticarethane.com gerçekten olağanüstü bir proje. Ürünlerinizi internet ortamına taşımanız bir tarafa o ürünlerle ilgilenen müşterilerle bir arada olmanızı sağlıyor. Bu anlamda Türkiye'de ki ciddi bir eksikliği giderdikleri için çok teşekkür ederim.

HİJYEN MARKET

OKTAY KAYA

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için BÜLTENİMİZE KATILIN.