1. Bir kategori seçin
Hobi Oyuncak Ve Bebek Bebek Av Malzemeleri Parti Malzemeleri Kırtasiye Evcil Hayvan Ürünleri Kamp Ve Outdoor Oyuncaklar Hediyelik Eşya Parti Ürünleri Oyunlar ve Aksesuarları Masaj Aletleri
Çizgi Filmler
Kişisel Ürünler
Emsal Süs

İstanbul'da Toptan Parti Malzemeleri Satışı Yapmaktayız.

İstanbul Rafya Ra-Bant

Rafya Ra-Bant

Bu ürünü veya benzerini satan 129 firma daha var.
Banlio Design

İstanbul'da Toptan Hediyelik Eşya Satışı Yapıyoruz.

İstanbul Metal Kapaklı Defter

Metal Kapaklı Defter

Bu ürünü veya benzerini satan 253 firma daha var.
Haay Ambalaj

Tüm Ambalaj Ürünlerinde Toptan Satış Yapmaktayız

İstanbul 13,5X13,5X6,5Cm Kutu

13,5X13,5X6,5Cm Kutu

Bu ürünü veya benzerini satan 257 firma daha var.
Hediyepakette

Tüm Hediyelik Ürünlerde Toptan Satış Yapmaktayız

İstanbul Kablo Kumandalı Vinç

Kablo Kumandalı Vinç

Bu ürünü veya benzerini satan 124 firma daha var.
Emsal Süs

İstanbul'da Toptan Parti Malzemeleri Satışı Yapmaktayız.

İstanbul Balerin Süs Dalgası

Balerin Süs Dalgası

Bu ürünü veya benzerini satan 129 firma daha var.
Emsal Süs

İstanbul'da Toptan Parti Malzemeleri Satışı Yapmaktayız.

İstanbul Sarı Dantel Fener

Sarı Dantel Fener

Bu ürünü veya benzerini satan 99 firma daha var.
Almira Süs

Parti Ve Süs Ürünlerinde Toptan Satış Yapmaktayız

İstanbul Gold E Folyo Balon 32 İnç

Gold E Folyo Balon 32 İnç

Bu ürünü veya benzerini satan 115 firma daha var.

Hobi denince akla gelecek ürünleri sıralamak imkânsızdır. En hareketli Pazar alanlarında yer alan hobi ve oyuncak dünyasında her saniye bir satış gerçekleşir ve alıcılar ile satıcılar arasında daima sıkı bir ilişki bulunur. İşlerini büyütmek isteyen firmalar için en iyi adres ticarethane.com’dur. Geniş pazarlara açılmak ve farklı kitlelere ulaşarak işlem hacmini artırmak isteyen işletmeler kolaylıkla kayıt olarak bu alanda diledikleri ürünün reklamını yapabilir ve farklı müşterilere ulaşmayı deneyebilirler. Hem alım hem de satım anlamında son derece aktif olan bu platform birçok işletmenin ziyaret ettiği bir platformdur.

Oyuncak ve Bebek Kategorisinde Bin bir Ürün Seçeneği

Ticarethane.com oyuncak ve bebek kategorisinde bin bir çeşit ürün sunar. Türkiye’nin en geniş ticaret ağı bu anlamda bütün satıcı ve alıcıları bünyesinde bir araya toplar. Her çeşit toptancının yer aldığı adreste alıcılar diledikleri ürünlere diledikleri sayıda alma fırsatını yakalar. Hem satış işlemlerinde hem reklam çalışmalarında son derece etkili olan sistem birçok işletmenin geniş pazarlara açılmasında önemli bir rol oynar.

Bebeklere yönelik her türlü ihtiyaç kısas ürede adresten karşılanabilir. Kayıtlı olarak yer alan birçok bebek ürün satış firması burada alıcılara ürünlerini tanıtır ve satış işlemini gerçekleştirir. Toptan tercih edilecek ürünlerde sağlanan kolaylık da firmaların rahat işlem yapmasını sağlar. Outdoor bölümünde bulunan oyuncak ürünler, işletmelerin sahip olduğu birden fazla oyuncak seçeneğini alıcılara sunar.

Alıcılar ve Satıcıların Buluşma Noktası

Ticarethane.com hem alıcı hem de bir satıcı pazarıdır. Birçok internet sitesi sadece satışa odaklıdır ve müşterilerine ellerindeki ürünleri satma imkânı verir. Ancak ticarethane’de işler biraz farklıdır. Burada hem alıcılar hem de satıcılar aktif bir şekilde rol alır. Ortak buluşma noktası haline gelen ticarethane.com’da müşteriler kendi ürünlerini satma fırsatı yakalarken ihtiyacı olan işletmeler de alım işlemi başlatarak ihtiyaç duydukları ürünlere sahip olma fırsatı yakalar. Platform bu anlamda bir ilki gerçekleştirir. Sadece ihtiyaca yönelik yapılacak arama ile alıcılar en uygun ürün seçeneklerini görür ve kolayca alma fırsatı yakalar.