Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141

Kosova Züccaciye İthalat - İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firması Hakkında

Firmamızın züccaciye sektörüne girişi 1970 ‘li yılların başında gerçekleşmiştir. O yıllarda perakende satış yaparak hizmet veren firmamız 1992 yılında Tahtakale’de toptan satış yapmaya başlamıştır.Akabinde 1994 yılında ithalat ve ihracat yapan bir şirkete dönüşmüştür.2004 yılından itibaren de ticaretin en hareketli olduğu yerlerden biri olan İstoç’daki showroomda faaliyet göstermektedir.

Sektörün nabzını ve müşteri beklentilerini iyi bilen firmamız,bu doğrultuda seçtiği kaliteli ürünleri ve profesyonel satış politikasıyla başarılı bir tablo çizmektedir..Ürünlerimizin % 70’i ithal,% 30’u da yerli ürünlerden oluşmaktadır.Ev tekstili ve mobilya haricinde bir evde bulunması gereken her şey Kosova Züccaciye’de rahatlıkla bulunabilmektedir.Her zevke hitap eden modern ve şık ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni toplamaktadır.

MİSYON / VİZYON

Müşteri memnuniyetini baz alarak,her zamankinden daha fazla çalışarak kaliteli ürünler ithal etmek,ürün yelpazemizi genişleterek yurt içinde ve yurt dışında etkili işbirliktelikleri sağlamak firmamızın hedefleri arasında yer almaktadır.Ayrıca Kosova Züccaciye olarak  yeniliklerimizi ve yatırımlarımızı devam ettirerek,önümüzdeki yıllarda da markalaşmak en önemli misyonumuz olacaktır.

Kosova Züccaciye İthalat - İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasının Kategorileri

Doğrama Tahtaları, Kaşıklık, Çatal, Kaşık, Bıçak, Setler, Bambu Kahve Setleri, Bambu Çay Setleri, Bambu Kahvaltı Grubu, Bambu Çerezlikler, Bambu Çatal Ve Kaşık, Bambu Saklama Kapları, Bambu Bıçaklar, Bambu - Porselen Ürünler, Bambu Banyo Setleri, Bambu Tepsiler, Bambu Havanlar, Bambu Kesme Ve Steak Tahtaları, Bambu Sosluklar, Bambu Servis Tabağı, Bambu Limon Sıkıcı, Bambu Sarımsak Ezici, Bambu Rende, Bambu Et Dövücü, Bambu Kupa Askısı, Bambu Salata Karıştırıcıları, Bambu Nihale, Bambu Peçetelik, Bambu Havluluk, Bambu Mandal, Bambu Kürdanlık, Tezgah Üstü Ürünler, Çaydanlık, Cezve, Tava Takımı, Tepsi, Termos Ve Matara, Çelik Kupa Bardak, Düdüklü Tencereler, Sütlük, Çelik Tencere, Çelik Çeyiz Takımı, Nihale, Kahve Takımları, Su Takımı, Çay Takımları, Vazo, Kül Tablası - Küllük, Dondurmalık, Şişe-sürahi, Yağdanlık, Tepsi, Borcam, Kavanoz, Saklama Ürünleri, Tabak Ve Kase, Cam Çaydanlık, Şekerlik, Tabak, Kase, Banyo Seti, Porselen Çaydanlık, Pasta Servis Seti, Kupa Bardak, Seramik Su Matarası, Tuzluk, Biberlik, Şekerlik, Peçetelik, Sütlük, Yemek Takımları, Kahvaltı Seti, Bornoz, Nevresim Takımları, Yastık Kılıfı, Yorgan, Pike, Çarşaf, Yatak Örtüsü, Uyku Seti, Battaniye, Plaj Tekstili, Dantel İşleme, Çamaşır Sepeti, Masa Örtüsü, Mutfak Önlüğü, Runner, Kurulama Bezi, Peştemal, Alez, Kırlent Ve Kılıfları, Sandalye Minderi, Sandalye Kılıfı, Koltuk Örtüsü, Masa Örtü Ve Runner Set, Fiskos Örtüsü, Damacana Örtüsü, Mutfak Tekstil Seti, Hasır, Çamaşır Makine Örtüsü, Düğün Setleri, Elektrikli Battaniye, Diğer, Hurç, Yer Minderi, Elektronik Ürünler, Giyim Ve Takı, Göz Bantları, Cep Saati, Mendil, Sağlık Ve Kişisel Bakım, KATEGORİLERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ