Mekanizmalı Uyumlu Masa Tenisi File Ve Raket Seti
 • Fiyatı Sorunuz
  Minimum Sipariş
  Sorunuz

  Tüm sektörlerden ihtiyacınız olan ürünü tedarik ediyoruz.

  Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
  Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

  Son Toptancı

  Son Toptancı

  Teklif İsteyebilmek İçin Oturum Açmanız Gerekmektedir

  Son Toptancı

  Mekanizmalı Uyumlu Masa Tenisi File Ve Raket Seti

  Bu ürünü veya benzerini satan 74 firma daha var. TEKLİF İSTE EN UYGUN FİYATI GÖR

  Bu Ürün İçin Firmaya Mesaj Gönder Teklif İste

  Sayın Kullanıcı,
  * Doğru bir fiyat teklifi almak için renk,boyut,malzeme ve bu gibi ürün ayrıntılarını ve diğer gereksinimlerini kutucuğa ekleyiniz.
  • Paylaş:

  Ürün Detayı

  Masa tenisi oynamak isteyenler bu ürün sizin vazgeçilmeziniz olacak!!! Evinizdeki veya ofisinizdeki hemen hemen her masaya sığacak şekilde kelepçelerin yüksekliklerini ayarlayabilirsiniz. Kolay yaylı stil kelepçeler sayesinde kolaylıkla masaya tutturabilir herhangi bir zarar vermeden masada masa tenisinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Hemen hemen her masaya uyumludur, masa üst tabaka kalınlığı 5-5,5 cm den yüksek olan masalara uyum sağlamamaktadır. Kolay yaylı ayakları ve plastik narin yapısı sayesinde masalara herhangi bir zarar vermez. Kullanmadığınızda masadan kolaylıkla çıkartıp yavaşça ayakları birbirine yaklaştırarak içerisindeki fileyi içine alan makara sayesinde ürününüz çok az yer kaplayacaktır. Pratik Kullanımlı ve az yer kaplayan bu ürünümüz; evinde ofisinde yazlığında veya o an nerede olursa olsun herhangi bir yerde masa tenisi oynamak isteyen herkes için kaçırılmaması gereken bir fırsat ürünüdür. Ürün Özellikleri Indoor Kullanıma Uygun Açılır Kapanır Mekanizmalı Örme File Ürün Ölçüleri Maksimum File Genişlik 170 cm File Yükseklik 14 cm Ayak Yükseklik 19 cm Masaya Takılan Ayakların Kelepçe Yüksekliği 5-5,5 cm arasına kadar açılabilmektedir. Paket İçeriği 1 Adet Açılır Kapanır Mekanizmalı Her Masaya Uyumlu Masa Tenisi Filesi 3 Adet Masa Tenisi Pinpon Topu 2 Adet Masa Tenisi Raketi STOKLARIMIZDA BULUNAN RENKLERDEN KARIŞIK OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.  

  Hakkımızda

  Özhür Ticaret Bilişim Yazılım Danışmanlık temeli 1972 lere dayanan bu firma Yıldız Teknik Matematik Mühendisliği bitirmiş Yunus Polat ın girişimleri ile internet sektörüne 2009 yılında atılmıştır. 2012 yılında yeni adı ile temsil edilen firmada tek yetkili olarak sayın Yunus Polat bulunmaktadır. E ticaret sektörüne adım adım ismini kazıyan bu firma Yunus Polat ın teknik ve pazarlama bilgisi ile her geçen gün müşteri kitlesini hızla artırmaktadır. Aynı zamanda finans sektöründe de lider olmayı amaçlayan bu firmada danışmanlık , yazılım ve bilişim hizmetleri de verilmektedir. Yazılım ve bilişim sektöründe piyasada isim almayı amaç edinmiş olan bu firmanın ilk hedefi e ticaret sektöründe lider bir firma olmak ve müşteri memnuniyetini tek sağlayabilen şirket profilini elde etmektedir.

  Görseller

  Videolar

  Firmanın yüklenmiş bir videosu bulunmamaktadır.

  Yorumlar

  Henüz kimse yorum bırakmamış
  Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

  Yorum Bırakın

  *Tüm Alanlar Zorunludur.