1. Bir kategori seçin

Turizmin bir numaralı öğesi otellerdir. Bir otel ne kadar göze hitap ederek tasarlanırsa o kadar çok turist v e misafir ağırlar. Birbirinden kaliteli oteller yaratmak için gerekli olan ekipmanlar ticarethane.com kullanıcıları ile alıcılara buluşur. Otel ihtiyacı ile ilgili akla gelecek her türlü ekipmanı üretici ve imalatçı firmalar bu adres üzerinden alıcılara sunar. İhtiyaç kadar alınabilecek ürünler ile hayal edilenden de öte bir otel kurmak mümkün olur.

Geniş Ürün Yelpazesi İle Otel Ürünleri

Oteller için gerekli olan her ürünü ticarethane.com bünyesindeki satıcılar alıcı işletmelere sunar. Bünyesinde otel ekipmanlarının satışına yer veren firmalar tercih edecekleri bu ürünleri satın alarak kendi müşterilerine güvenle satabilir. Çoklu alım için son derece uygun fiyat kalitesine sahip olan otel ekipmanları değişik marka ve model seçenekleri ile oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Kat ve Oda Tasarımları

Otellerin katları ve oda tasarımları için özel olarak tasarlanan ve üretilen eşyalar otellerde konforlu bir ortama sunar. En kaliteli odaların yaratıldığı birbirinden farklı ayna modeli ile odalar şık bir görünüme kavuşur. En modern çöp kovaları odaların havasını değiştirir. Koridor tasarımları için tercih edilecek ürünler otellerin güzel görünmesini ve müşterilerin ilgisini çekmesini sağlar.

Banyo Tasarımları ve Banyo Gereçleri

Otel misafirleri için en göze çarpan bölüm şüphesiz banyodur. Odaya giriş yapan her müşteri öncelik olarak banyoları inceler ve temizliğine bakar. Banyo tasarımları için üreticilerin üreterek sundukları birbirinden farklı banyo gereçleri ile oteller lüks bir görünüme sahip olur. İmalatçıların ellerinden çıkan birçok banyo ürünü ticarethane.com üzerinden alıcılarına satışa sunulur. Banyo gereci satan alıcıların tercih edeceği ürünler güvenle müşterilere sunulabilir. Banyolar için sunulan duşa kabinler, duş fıskiyeler, çöp kovaları, aynalar hem toptan hem de perakende alışına son derece uygundur.

Mini Bar Seçenekleri

Her otelde olmazsa olmaz mini bar modelleri müşterilerin rahat etmesi açısından önem taşır. Otel gereçleri ihtiyacı olan müşteriler de bu konuda titiz davranır ve en kaliteli mini barı uygun fiyatlara almak ister. Satışını yapacağı mini barları uyguna getirmek isteyen birçok alıcı aradığı mini bar modelini ticarethane.com adresinde bulunan satıcılarda bulabilir.