1. Bir kategori seçin

Ticarethane.com Türkiye genelinde faaliyet gösteren bütün otomotiv ve iş makinesi firmalarını aynı platform üzerinde buluşturmayı başarmış bir adrestir. Geniş kapsamlı ağı ile ülke genelinde ticari faaliyet gösteren bütün otomotiv firmaları bu taban üzerinden birbiri ile iletişime geçme fırsatı yakalar. Gerek araç tanıtımı gerekse teknik detay paylaşımının mümkün olduğu adreste firmalar birbirleri ile makine ve araç alım satım işlemlerini güvenle gerçekleştirebilir.

Geniş Müşteri Ağı İle Sayısız Ürün Seçeneği

Sektörde yer alan otomotiv firmaları birbirinden fazla ürün çeşitliliğini bu platform üzerinden birbirleri ile paylaşabilir. Alım talebine göre gösterilecek ürünler alıcıların işini kolaylaştırırken satıcılara da kolay yoldan gelir sağlama fırsatı sunar. Otomotiv sektörünün en önemli yedek parçaları bu platformda alıcıları ile buluşur. Karşılıklı memnuniyet ile gerçekleştirilen hizmetler sayesinde her ticari işletme, gerçekleştirdiği ticari işlemden memnuniyet duyar. Gizlilik çerçevesinde yürüyen işlemler doğrultusunda site içinde yapılan işlemler üçüncü firmalara aktarılmaz. Alım yapan firma kısa süre içerisinde ihtiyacı olan ürüne ait teklifleri görüntüler ve uygun olanı tercih ederek satıcı ile satış işlemine geçer.

Geniş Ürün Kategorisi Seçeneği

Otomotiv ce iş makineleri Türkiye’nin en geniş ürün kapsamına sahip olan kategorilerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı birçok farklı kategori bulunur. Ticarethane.com b u anlamda işletmecilere çok sayıda ürün seçeneği sunar. Araçlara ait parçalar ve aksesuarlar, yedek parça destekleri, aküler ve motorlar, otomotiv temizlik ürünleri, araç takip sistemleri gibi birbirinden farklı ürün seçeneği ile alıcılara sınırsız bir ürün hizmeti verilir. Farklı çalışma sistemi ile ilgi uyandıran ticarethane.com özenle gerçekleştirdiği satış hizmeti ile de üyelerinin son derece memnun olduğu bir platformdur.

Ücretsiz Gerçekleşen Alım Satım İşlemleri

Platform içerisinde gerçekleşen işlemlerden dolayı alıcı ve satıcıdan herhangi bir ödeme veya komisyon talep edilme. Hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun eden bu durumda satış işleminde aktarılan bedel direkt olarak satıcının hesabına yatar. Komisyonsuz çalışan ticarethane.com bu anlamda da hem alıcılara hem de satıcılara güven verir.