Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
PROMOSYON ÜÇGEN PROMOSYON PAKET - 3
  • Paylaş:

PROMOSYON ÜÇGEN PROMOSYON PAKET - 3

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
5 Adet

Ürün Açıklaması

Üçgen Promosyon Paket - 2 100 Adet 17x24 Suni Deri Ajanda  (2016 Tarihli Günlük 350 Sayfalı Ajanda) 100 Adet Plastik Kalem (Orta Kalite Gönül rahatlığıyla müşterilerinize dağıtabileceğiniz pişman etmiyecek bir ürün) 100 Adet Plastik Duvar Saati (Ürünümüz 35cm olup plastik malzemeden imal edilmiştir, akar saniyedir, mekanizmasına 2 yıl garanti veriyoruz bozulmalarda ücretsiz değişim ) 100 Adet KArton Çanta (Saat - Ajanda ve Kalem'in rahatlıkla konulabilecek ölçülerde çanta) Not: Duvar Saati'ni Müşterilerinize verdikten sonra bozulduğunda sizin firmanızın değerinide düşürdüğünü göz önüne aldığımızı bilmenizi, hasarsız ve hatasız ürün verdiğimizden şüpeniz olmasın

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

ÜÇGEN PROMOSYON

ÜÇGEN PROMOSYON

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı ÜÇGEN PROMOSYON

Firma Yetkilisi SERHAN URAL

Firma İl Ankara

Firma İlçe Belirtilmemiş

Firma Maili info@ucgenpromosyon.com

Firma Websitesi https://ucgenpromosyon.com

Firma Adresi Zübeyde Hanım Mahallesi, Sebze Bahçeleri Cad. (Büyük Sanayi Sit.) Alibey İşhanı Kat:1 No:99/51 İskitler-altındag/ankara, 06070 Altındağ/Ankara

Promosyon ürünleri toptan satışımızı yapmaktayız

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ