1. Bir kategori seçin
Sanayi ve Makineler Metal Ürünler ve Makineleri Ağaç Ve Ahşap İşleme Makineleri Gıda ve İçecek Makineleri Ambalaj ve Paketleme Makineleri Deri İşleme Üretim Makineleri
Tekstil Makineleri Giyim ve Aksesuar Makineleri Taş Maden ve Asfalt İşleme Makineleri Plastik Sanayi Kauçuk Sanayi Yardımcı Ekipmanlar Pelet Grubu Yapı Malzemeleri Makineleri Baskı ve Reklamcılık Makineleri Enerji ve İklimlendirme Sistemleri Sağlık ve Temizlik Ürünleri Üretimi Ofis Sarf Malzemeleri Üretimi Enjeksiyon Makineleri
Termoform Makineleri
Çetinkaya Metal Tic Aş

Demir Dışı Metal Ürün İmalatı Yapmaktayız

İstanbul Pirinç Levha

Pirinç Levha

Bu ürünü veya benzerini satan 41 firma daha var.
Namtaş Makina

İzmir'de Beton Makinaları Üretimi Yapmaktayız

İzmir Beton Blok Makinası

Beton Blok Makinası

Bu ürünü veya benzerini satan 31 firma daha var.
Seintro.makina

Gıda İşleme Teknolojileri

Giresun Konveyörler

Konveyörler

Bu ürünü veya benzerini satan 253 firma daha var.
Namtaş Makina

İzmir'de Beton Makinaları Üretimi Yapmaktayız

İzmir Finger Car

Finger Car

Bu ürünü veya benzerini satan 22 firma daha var.
Çağsan Makine

Ambalaj Ve Konveyor Bantlar Üretimi Yapmaktayız.

Gaziantep Halı Shrink Ambalaj Makinesi

Halı Shrink Ambalaj Makinesi

Bu ürünü veya benzerini satan 1068 firma daha var.

Oldukça geniş bir hizmet hacmine sahip olan ticarethane.com’un en aktif kategorilerinden bir tanesi iş makineleri ve sanayidir. Tüm Türkiye genelinde yer alan b ütün sanayi makinelerinin yer aldığı iş makineleri bölümünde her firmanın ihtiyacı olacak birçok farklı makine ve ürün yer alır. İhtiyaca göre tercih edilecek makinelerin sahibi ve satıcısı ile kısa sürede iletişim haline geçilir ve makine için alım işlemleri başlar. Yüzlerce firma aradığı iş makinesine kolaylıkla sahip olma imkânı bulur.

Sayısız Yerli ve Yabancı Makine

Ticarethane.com üzerinde sayısız iş makinesi seçeneği bulunmaktadır. Sektör ve marka fark etmeden yer alan makineler hem geniş kullanım hacmi hem de seçenekleri ile alıcıların oldukça ilgi gösterdikleri ürünler arasında yer alır. Beğendiği makinenin satıcısı ile kısa sürede iletişime geçen alıcı firma hiç yorulmadan istediği makine hakkında bilgi sahibi olur ve değerlendirmeye alır.

Bütün Makine Üretici ve Satıcıları Bir Tık Uzakta

Türkiye genelinde birçok ticari faaliyet gösteren firma bu platform üzerinden birbiri ile buluşma şansına sahiptir. İnternetin en faydalı alanlarından birisi olan ticaret konusunda ticarethane.cım oldukça önemli bir rol üstlenir ve büyük kapasiteli işletmeler için birbirinden kullanışlı satış seçenekleri sunar. Sektöre yeni giren ve tesis kurma düşüncesinde olan firmalar ağırlıklı olarak site içerisinden makine tercihini yapmaktadır.

Ticarethane.com İle Şirketleri Büyütme İmkânı

Büyüme sürecini hızlandıran işlemler ile her işletme istediği başarıyı kısa sürede elde etme fırsatını yakalar. Türkiye’nin neresi olursa olsun geniş kapsamlı hizmetlerine devam eden platform sınır tanımadan kusursuz bir ticaret hizmeti sunar. İnternete gereken önemi veren firmalar bu platform aracılığı ile aradıkları her türlü makineye kısa sürede sahip olabilir ve ayrıcalıklı bir şekilde kullanmaya başlayabilirler. Amacın sadece ticareti kolaylaştırmak olduğu bu platform üzerinde ne alıcıdan ne de satıcıdan herhangi bir şekilde komisyon talep edilmez. Bu nedenden dolayı her işletme rahatlıkla sıfır masraf ile dilediği işlemi platform üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Güven veren ticari işlemler de iki firma arasında geliştiğinden üçüncü şahıslara bilgi verilmez.