1. Bir kategori seçin
Yapı Market ve Nalburiye Kaba İnşaat İnce İnşaat Elektrik Su ve Isı Tesisatları Nalburiye Ve Hırdavat Şantiye Ekipmanları İzolasyon Malzemeleri Dış Cephe Kaplamaları Çatı Kaplama Malzemeleri Çit ve Çevre Güvenlik İş Güvenliği Ekipmanları
Enna Trade

İstanbul'da Tasarım Ürünleri Üretiyoruz.

İstanbul Otantik Mobilya

Otantik Mobilya

Bu ürünü veya benzerini satan 149 firma daha var.
Baydoor

1984 Den Beri Dekorasyon Sektöründe Faaliyet Göstermektedir.

Gaziantep Pvc Hilton Dolap Seti

Pvc Hilton Dolap Seti

Bu ürünü veya benzerini satan 149 firma daha var.
Eryap Grup

2001'den Beri Isı Yalıtımı Yapmaktayız.

İstanbul Bonus Membran

Bonus Membran

Bu ürünü veya benzerini satan 144 firma daha var.
Alsan Alüminyum

1973'den Beri Alüminyum Doğrama

Adana Compact Kaplama

Compact Kaplama

Bu ürünü veya benzerini satan 41 firma daha var.
Maler Dye

Boya & Yalıtım Çözümleri

İstanbul Silikonlu Grenli A++ Dış Cephe Kaplama Boyası

Silikonlu Grenli A++ Dış Cephe Kaplama Boyası

Bu ürünü veya benzerini satan 436 firma daha var.

Yapı Malzemeleri ve Nalburiye

Türkiye’nin en gelişmiş sektörü tartışmasız inşaat sektörüdür. Her geçen gün gelişmeye devam eden inşaat firmaları birbirinden farklı ürün ihtiyacını ticarethane.com ile karşılar. Türkiye çapında hizmet veren en kapsamlı alım adresi olan ticarethane.com malzeme ihtiyacı olan inşaat firmalarının ortak buluşma noktasıdır. İnşaat anlamında herhangi bir ihtiyacı olan inşaat firmaları bu platform üzerinde birbirleri ile buluşur. Platforma kayıt olan her firma burada alım gerektiren ürününü belirterek diğer firmalara bildirim gönderir. Gerekli ürüne sahip firmaların teklif vermesi ile süreç başlar ve ihtiyaç sahibi firma, gelen teklifler üzerinden en uygun firmayı tercih ederek alımını gerçekleştirir. Çok basit işleyen bu süreçte hem alıcının hem de satıcının hakkı saklanır ve korunur.

Birbirinden Farklı Ürün Seçeneği

Ticarethane.com platformu üzerinde birbirinden farklı sayısız inşaat malzemesi seçeneği bulunur. Farklı kategorilerde satışa sunan ürünler firmaların kendi bünyelerinde bulunan ürünlerdir ve alım yapacak firma ihtiyacını oluşturarak en doğru inşaat malzemesini kısa sürede satın alabilir. Platformda en kaba inşaat malzemeleri basta olmak üzere birçok farklı ürün satışa sunulmuştur. Nalburiye başta olmak üzere çimento malzemeleri, alçıpanlar ve duvar panelleri, çim ve kaldırım taşları, gazbeton ve tuğla modelleri, sıva ve beton malzemeleri gibi birbirinden farklı ürünler kayıtlı firmalar tarafından güvenle satışa sunulur. Alıcılar açtıkları alımın ardından istedikleri malzemeleri güvenli bir sekil satın alabilir. İnşaatların proje aşamasından itibaren üretim aşaması boyunca gerekli olabilecek her türlü urun seçeneği firmaları satışa sundukları ürünler arasında yer almaktadır. Gerek müteahhitler gerek proje sorumluları gerek sektördeki alıcı kuruluşlar bu ürünler arasından dilediği ürünü kolayca satın alır.

Sayısız İnşaat Firması İle Tanışma Fırsatı

Platformda yer alan sayısız inşat firması burada birbirleri ile tanışma ve bilgi alma fırsatı yakalar. Her geçen gün büyüyen adres işletmeler anlamında oldukça geniş kapsamlı bir hizmet sunar. Platforma kayıtlı olan işletmeler burada istedikleri gibi diğer firmalar ile fikir alışverişi yaparak sektörde büyüme fırsatı yakalayabilir. Sınırsız işletmenin kayıtlı olduğu platform birbirinden farklı işletmelere en güvenilir hizmeti sunar.