Giriş Yapın veya ticarethane.com'a Katılın

Hesap Bilgileri


Bizi Arayın: 0 850 305 2141
YEŞİL ZEYTİN (EDREMİT) 1 KG
  • Paylaş:

YEŞİL ZEYTİN (EDREMİT) 1 KG

Fiyatı Sorunuz
Minimum Sipariş
Sorunuz

Ürün Açıklaması

Yeşil Zeytin (Edremit)  Zeytin ağacı çok uzun yıllardır bilinen bir ağaçtır. Zeytin faydaları sayesinde birçok toplumda, birçok ülkede kullanılır. Özellikle Akdeniz bölgesinde ve Ege bölgesinde yaşayan kişiler bolca zeytin ve zeytinyağı kullanır. Ilıman iklimleri seven ve ılıman bölgelerde yetişen bir ağaçtır. Yılın dört mevsiminde de yapraklarını dökmez, yeşil bir ağaçtır. Bir yıl çok meyve verirken, diğer yıl dinlenmeye geçer ve az meyve verir. Çok uzun yıllar yaşayabilen bir ağaç türüdür. Özellikle 35 yaşından 150 yaşına kadar meyve açısından en verimli dönemini yaşar. Ülkemizde Güney Marmara ve Ege bölgelerinde bolca zeytin yetişir.  

Müşteri Değerlendirmeleri

Henüz kimse yorum bırakmamış
Düşüncenizi paylaşan ilk siz olun!

Yorum Bırakın

*Tüm Alanlar Zorunludur.
Teklif isteyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi Kayıt Ol veya Giriş Yap

GÖZDE YÖRESEL ÜRÜNLER

GÖZDE YÖRESEL ÜRÜNLER

MAKROREYON BEYAZ EŞYA VE TÜK. ELEK. SAN TİC LTD ŞTİ

ALTUS AL-7100 D A+++ 7 KG 1000 DEVİR BEYAZ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Firma ile İletişim Kurun

Firma Adı GÖZDE YÖRESEL ÜRÜNLER

Firma Yetkilisi GÖZDE İÇLİER

Firma İl İzmir

Firma İlçe Belirtilmemiş

Firma Maili gozdeyoreselurunler@hotmail.com

Firma Websitesi https://www.gozdeyoreselurunler.com/

Firma Adresi Eski Havaalanı cad. Ataşehir Mah. No:64/A İZMİR

Şehirleşen modern yaşam içerisinde doğal ve organik lezzetleri sunmayı amaç edinen kadın girişimci Gözde İçlier , 2009 yılında fikirlerini hayata geçirmek üzere faaliyet göstermeye başladı. Doğallıktan uzaklaşmış fabrikasyon gıdaların yaşamlarımıza tamamen yerleşmesi, insanların doğallık arayışını her geçen gün artırmıştır. Bu hizmeti sunmayı prensip edinip, 2015 yılında İzmir'de ilk işletmesini açarak yerel bazda doğal lezzetleri sizlere ulaştırmaya çalıştım.   Tamamen yöresel, organik ve doğal bir konsep te sahip bu yöresel markette;bal ve bal ürünleri, süt ve süt ürünlerinden, doğal sebzelere kadar köy kahvaltılarının vazgeçilmez her çeşidine yer verilmiştir. Bu ürünlerin en önemli farkı ise organik, ev üretimi ve doğal  olmasıyla sağlık ve lezzet kazanmış olmasıdır.

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Gerek sunduğu imkanlar, gerek destek konusunda ilgili yardımlarıyla Ticarethane.com gurur duyulabilecek bir proje. Böyle bir platformda yer almış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Zira alım talebi mesajları bizleri çok daha mutlu ediyor. Teşekkürler Ticarethane.com.

TDM- Trend Defne Moda

SERDAR YILMAZ

Ciddi endişelerle yaklaştığımız bu platform henüz çok yeni olmasına rağmen başarısıyla göz dolduruyor. Daha şimdiden reklam bütçelerimizi yarı yarıya düşürdük diyebilirim. Ticarethane.com ile çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.

ESTETİK AYDINLATMA

Ticarethane.com önemli bir sektördeki açığı kapatmak adına çok büyük bir proje daha üye olduğumuz ilk andan itibaren bunu hisseden bir firma olarak bu imkanları sunan tüm Ticarethane.com ekibine teşekkürü bir borç biliriz.

Verse & Reverse

MUSTAFA ERSOY

Toptan alım satım perakende sektörüne göre daha sınırlı bir sektör ve doğru müşteriye ulaşmanız çok zor. Ancak Ticarethane.com'a üye olduktan sonra bu fikrimiz tamamen değişti. Artık alakasız insanlara gösterilen gereksiz reklam bütçelerinden tamamen kurtulduk diyebilirim. İşimize yeni bir soluk kazandırdıkları için Ticarethane.com'a teşekkür ederiz.

Balcı Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MUSTAFA YALÇIN

Ticarethane.com'a ilk üye olduğumuzda hiçbir beklentimiz olmamasına rağmen daha ilk haftadan Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bizimle iletişime geçtiğini gördük. Şuan Ticarethane.com ile erken tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZASLAN HAC VE UMRE MALZEMELERİ

Ramazan Özaslan

Türkiye'de internet üzerinden toptan alışveriş yapmak çok zor bir durum. Doğru müşteri kitlesini yakalayabilmek için binlerce lira ödemeniz gerekebiliyor. Ancak Ticarethane.com bu anlamda harika bir iş çıkarmış. Toptancılar, üreticiler ve ürünlerinizle ilgilenen müşteriler bir arada. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

GAZİANTEP CAN REKLAM

TANER SAYIN

ticarethane.com'da ki Fırsat Köşesi Şirketimizdeki fırsat ürünlerini duyurmanın en kolay yolu. Teşekkürler ticarethane.com

ENDER PLASTİK SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

BARIŞ ALTINTUĞ